GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-06-2021 08:40   Güncelleme : 30-06-2021 08:40

ARAÇ MUAYENESİ İŞKENCEYE DÖNÜŞTÜ!

ARAÇ MUAYENESİ İŞKENCEYE DÖNÜŞTÜ!

Tüvtürk'ün Ordu'daki Araç Muayene İstasyonlarında, sürücülerin muayeneye randevu ile gitmelerine rağmen 2-3 saat sıra beklemek zorunda kalmaları tepkilere yol açtı.Vatandaşların bir bölümü randevu sistemi olmasına rağmen Tüvtürk muayene istasyonunda bekleme sürelerinin çok uzun olmasına isyan ederken, bir bölümü ise 10 dakika süren işleme bu kadar yüksek ücret alınmasına tepki gösterdi. 

Tüvtürk araç muayene istasyonuna giden sürücüler, randevu saatleri olmasına rağmen 2-3 saat bekletilince sabırlar taştı. Kapasitenin artırılmasını isteyen vatandaşlar mağdur olduklarını belirttiler.

Muayene istasyonunda randevu sistemi ile çalışılmasına rağmen rakiplerinin olmamasından dolayı Tüvtürk'te bekleme süresinin 3-4 saate yükseldiğini belirten vatandaşlar, uygulanan fahiş fiyata ve insanlık dışı muameleye tepki gösterdiler.

Tüvtürk araç muayene istasyonlarına, başka alternatifi olmadığı için mecburiyetten geldiklerini belirten vatandaşlar, randevu ile gelmelerine rağmen 2-3 saat ayakta bekletilmekten şikayetçi oldular.

Vatandaşlar, Tüvtürk'ün muayene sırası konusundaki bu tavrına karşı yetkililerin çözüm bulmasını istiyor.

Ordu Hayat/Gözde Özgür