GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-07-2021 21:30   Güncelleme : 09-07-2021 17:05

AMBULANS GİREMEYEN YOLLARA ARTIK OTOBÜS GİRİYOR

AMBULANS GİREMEYEN YOLLARA ARTIK OTOBÜS GİRİYOR

 

Altınordu Belediyesinin standardı yüksek, konforlu ve güvenli bir ulaşım hedefiyle başlattığı 72 mahalleyi kapsayan 50 kilometre beton yol seferberliğinde Karaağaç, Gümüşköy ve Oğmaca Mahallelerinden oluşan üç bölgede çalışmalar aynı anda tamamlandı.

Altınordu Belediyesi 'bütün şehir eşit hizmet' ilkesiyle sürdürdüğü çalışmalarda bir taraftan sıcak asfalt ile şehirde ulaşımı konfora kavuştururken diğer taraftan kırsal mahallelerin zorlu coğrafyasında geçit vermeyen dik yokuşları standardı yüksek ve güvenli beton yol ağı ile aşıyor.

3 mahalle daha mutlu

Birçok mahallede Ambulansın dahi gidemediği sokakları beton yol konforuna kavuşturan Altınordu Belediyesi 50 kilometrelik beton yolda çalışmalara eş zamanlı olarak birçok mahallede aralıksız devam ediyor. Altınordu Belediyesi ekipleri Karaağaç, Gümüşköy ve Oğmaca Mahallelerinde sürdürdüğü beton yol çalışmalarını ise tamamladı. Yapılan çalışmalar ile üç mahallenin yollarında yıllardır yaşanan ulaşım sorunu çözüme kavuşturuldu.

Sıfır ek maliyet

Üç mahallede tamamlanan çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “kaynaklarımızı etkin, verimli kullanarak bu şehrin tek bir insanına tek 1 kuruş ek bir maliyet getirmeden şehrimizin yıllardır süren ihtiyaçlarını ve hemşehrilerimizin beklentilerini karşılayarak hizmet belediyeciliği ile hem yolları hem de gönüllere giden yolları yapıyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız mahallelerimize hayırlı olsun. Ekiplerimiz şehrimizin her noktasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehrimizin farkını her yönüyle fark ettireceğimiz hizmetlerimiz kesintisiz sürecek” dedi. Haber merkezi