SPOR
Giriş Tarihi : 23-03-2021 23:48   Güncelleme : 23-03-2021 23:48

AMATÖRE VE HAKEMLERE CAN SUYU!

AMATÖRE VE HAKEMLERE CAN SUYU!

Altınordu Belediyesi, 15 milyon TL'lik Tamamlayıcı Pandemi Sosyal Destek Paketi kapsamında Ordu'daki faal amatör spor kulüplerine 2500 TL, pandemi döneminde görev alamayan hakemlere ise 500 TL nakdi yardım yapılacağını açıkladı.Altınordu Belediyesi, pandemi döneminde müsabakalara çıkamayan spor kulüpleri ile görev alamayan hakemleri de unutmadı.

Tamamlayıcı Pandemi Sosyal Destek Paketi kapsamında faal amatör spor kulüplerine 2500 TL, pandemi döneminde görev alamayan hakemlere ise 500 TL nakdi yardımda bulunacağı kaydedildi.

Altınordu Belediyesi'nden yapılan duyuruda verilecek destek şu sözlerle duyuruldu; "Amatör spora can suyu. Spor kulüpleri ve hakemler için; Faal amatör spor kulüpleri için 2500.-TL nakdi yardım yapılacak. Pandemi nedeniyle görev alamayan hakemlere 500 TL nakdi yardım yapılacak."

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan yapılan açıklamada ise; "Altınordu Belediyemiz tarafından Altınordu ilçemizde yer alan amatör kulüplerimize nakdi yardım müjdesi. Bu zor süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören'e tüm kulüplerimiz adına teşekkür ederiz." denildi.

Ordu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Yönetim Kurulu ve Ordu İl Hakem Kurulu, "Bizlerden desteğini esirgemeyen Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören'e tüm hakemlerimiz adına teşekkür ederiz" dedi.
Haber merkezi