GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-07-2021 20:00   Güncelleme : 16-07-2021 17:03

ALTINORDU’DA KONTAK KAPATMA YOK

ALTINORDU’DA KONTAK KAPATMA YOK

 

Bir yandan şehir merkezinde kesintisiz devam eden alt ve üstyapı çalışmaları ile yılların akut sorunlarını bir bir çözüme kavuşturan, hayata geçirdiği yatırımlarla modern değişim ve dönüşümü gerçekleştiren Altınordu Belediyesi, diğer yandan da kırsal mahallelerin yıllardır çileye dönüşen sorunlarını çözmek ve ulaşımda standardı yükseltmek amacıyla 72 mahalle için başlattığı beton yol seferberliğinde de 7/24 devam eden bir mesai ile çalışıyor.

Kısa sürede yapılan beton yol çalışmalarıyla Orhaniye, Öceli, Akçatepe, Yukarıtepe, Zaferköy, Bayramlı, Hürriyet, Kuylu, Hacılar, Gümüşköy, Karaağaç ve Oğmaca Mahallelerinin ulaşım ağında uzun yıllardır süren çileye beton yol ile son veren Altınordu Belediyesi hummalı çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Eş zamanlı devam eden beton yol çalışmalarının Uzunmusa etabını da tamamlayan Altınordu Belediyesi Kurtulmuş, Dikence ve Mübarek Mahallelerinde ise çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Işığı sönmeyen belediye

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “bizim belediyemiz, kontağı kapanmayan ışığı hiç sönmeyen bir belediyedir. Bizim, şehri ve hemşehrileri için var gücüyle çalışan onların hiçbir sorununa kayıtsız kalmayan, şehri imar ederken gönülleri asla ihmal etmeyen bir belediyeyiz. Hizmet ve eser belediyeciliği anlayışı doğrultusunda aşkınan çalışmaya devam ediyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız bölge sakinlerine hayırlı olsun” diye konuştu.

Muhtardan teşekkür

Uzunmusa Mahalle Muhtarı Beytullah İlhan da “Uzunmusa Mahallemize ait beton yol kapsamında Aşağı Sokak ve Tepeharmanı Sokaklarımızın dik ve rampa olan vatandaşların ulaşımına gerçekten büyük kolaylık gerektiren bir yol vardı. Bu sokaklar beton yol yapılarak gerçekten çok güzel oldu. Buranın yapılmasını sağlayan Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’e çok teşekkür ediyorum. Güzel bir hizmet oldu, başkanımızın hizmetlerinden biz de halkımızda çok memnunuz” dedi. Haber merkezi