GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2021 08:00   Güncelleme : 22-11-2021 08:00

“ALTINORDU TAM BANA GÖRE…”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Başkent Millet Bahçesi'nde "Tam Bana Göre Festival" sloganıyla gerçekleştirilen 'Yerel Yönetimler Gençlik Festivali' sona erdi.

“ALTINORDU TAM BANA GÖRE…”

Fuara katılan Altınordu Belediyesi de hazırladığı stantlarda faaliyetlerini sergileyip, hizmetlerini anlatırken, Belediye Başkanı Aşkın Tören de belediye tarafından üretilen fındıklı kahve ve elma sularını bizzat misafirlerine ikram etti.

Ağır ziyaretçiler

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki de beraberinde AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu ile birlikte Altınordu Belediyesi’nin olduğu standı ziyaret etti. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, belediye tarafından yapılan çalışmalar, projeler ve hizmetler hakkında Özhaseki’ye bilgiler verdi. İkilinin samimi görüntüleri objektiflere yansırken Özhaseki “VR Altınordu” projesine de hayran kaldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Medya Tanıtım Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ da beraberinde İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak ile standı ziyaret edip, VR teknolojisi ile Ordu’nun güzelliklerini izledi.

Özhaseki’den Tören’e teşekkür

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in çok başarılı hizmetler verdiğini belirterek, “ortaya koyduğu yenilikçi vizyoner hizmetler ve Yeni nesil belediye yaklaşımları için Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’e teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

VR ile Altınordu gezisi

Ziyaretçiler VR ile Ordu’nun şelalelerinde derelerinde uçsuz bucaksız yaylalarında, tarihi turistik yerlerinde ve Altınordu’nun sokaklarında gerçeklik hissi yaşatan bir gezinti gerçekleştirdiler. Haber merkezi