SPOR
Giriş Tarihi : 04-05-2021 23:28   Güncelleme : 04-05-2021 23:28

ALTINORDU, SEZONU İPLE ÇEKİYOR

ALTINORDU, SEZONU İPLE ÇEKİYOR

Bölgesel Amatör Lig'de yeni sezonu iple çeken takımların başında gelen Altınordu Belediyespor, hem antrenman hem de hazırlık müsabakalarındaki performanslarıyla göz dolduruyor.

Teknik Direktör Zafer Öztürk önderliğinde genç, koşan ve mücadeleci bir kadro kuran Altınordu Belediyespor, BAL Ligi yeni sezonu öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Tamamı Ordu'nun genç ve gelecek vaat eden oyuncularından oluşan Sarı Yeşil Mavili ekip, BAL Ligi Mayıs ayı sonunda başlayacak gibi hazırlık yapıyor.

Yaklaşık 2 aydan bu yana sahada olan ve zorlu rakipler karşısında zoru başararak ligde kalmak isteyen Altınordu Belediyespor'da moraller yerinde.

Antrenmanların yanı sıra oynadığı hazırlık müsabakalarıyla da lige hazır hale gelmek isteyen Altınordu Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile oynadığı antrenman maçını farklı mağlup tamamladı.

Güçlü rakibi karşısında varlık gösteremeyen Sarı Yeşil Mavililer, takımın son durumunu gördü.

Ordu ekibi, Giresun Bölgesel Amatör Lig temsilcisi 1926 Bulancakspor ile de bir hazırlık maçı oynadı. Müsabaka karşılıklı gollerle 2-2 eşitlikle tamamlandı.

"Güzel bir oluşum yaptık"

Teknik Direktör Zafer Öztürk, 2020-2021 sezonu BAL Ligi öncesinde hazırlıklara ara vermeden devam ettiklerini belirterek; "Lig öncesinde antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Her şey iyi gidiyor. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Hazırlık maçları da oynayarak hem takımımızın son durumunu görüyoruz hem de lige hazırlanıyoruz. Takımımdan memnunum. Koşan ve mücadeleci bir takım oluşturmaya çalıştık. Güzel bir oluşum ortaya çıktı" ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul