SPOR
Giriş Tarihi : 24-03-2021 23:09   Güncelleme : 24-03-2021 23:09

ALTINORDU BELEDİYESPOR'DA KADRO NETLEŞTİ

ALTINORDU BELEDİYESPOR'DA KADRO NETLEŞTİ

Bölgesel Amatör Lig ekibi Altınordu Belediyespor, yeni sezon öncesinde seçmelerini tamamlayıp lige odaklandı. Kadronun çoğunluğu Ordulu oyunculardan oluşurken, Teknik Direktör Zafer Öztürk, sezona en iyi şekilde hazırlanıp var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.Ulubey Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol Kulübü ve Ünye 1957 Spor ile aynı grupta yer alan Altınordu Belediyespor'da antrenmanlar Karşıyaka Spor Tesisleri'nde devam ediyor.

"Güzel bir kadro oluşturduk"

Takımın son durumu hakkında bilgiler veren Teknik Direktör Zafer Öztürk; "Yaptığımız seçmeler doğrultusunda bir ekip takım oluşturmaya çalıştık. Altınordu Belediye Ordu Gücüspor takımımızla BAL Ligi'nde hazır olmaya çalışıyoruz. Ordu'daki sporcularımızdan bir seçme yaptık. İyi bir kadro oluşturmaya çalıştık. Antrenmanlarımız devam ediyor. Ligin başlayacağı 17 Nisan'a kadar hazır hale gelmeye çalışacağız. Sahada mücadele eden, savaşan bir ekip olacağız" dedi.

Yardımcı antrenör Özcan Türkmen ise yaptıkları seçmeler doğrultusunda bir ekip oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, BAL Ligi başlayana kadar hazır hale gelmek istediklerini dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul