SPOR
Giriş Tarihi : 30-05-2021 23:58   Güncelleme : 31-05-2021 10:34

"ALİ CENGİZ OYUNLARI!"

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Zafer Öztürk, seçimler ertelendikçe 50'ye yakın üye daha yapıldığını ve bunların arasında bir tane bile futbol kulübü olmadığını belirterek, "bu şekilde seçim kazanmak ancak size yakışır. Ali Cengiz oyunu elinizde patlayacak" dedi.

ASKF eski başkanlarından olan Zafer Öztürk, pandemiden dolayı sürekli ertelenen genel kurulda aday olacağını bir yıl önce açıkladı. Öztürk, çalışmalara devam ettiklerini ancak spor kulüplerinin üyelikleri konusunda haksızlık yapıldığını söyledi.

 "Alavereyi iyi beceriyorsunuz"

Karşı tarafın hakkı olmayan üyelerle seçim kazanmaya çalıştığını öne süren Öztürk, "Temmuz ayında yapılması gereken ASKF seçimleri, pandemiden dolayı ertelendikçe mevcut 87 üye kulüp varken, her erteleme sürecinde 50'ye yakın üyelik yapılması ne kadar doğru? Ayrıca bu kulüpler oy kullanıp başkanı belirleyecekler. Bunların arasında bir tane futbol kulüpleri yok. Seçim kazanmak için 50 kulübü üye yapmak ve bize yakın kulüpleri üye yapmamak ne kadar doğru! Hakkı olmayan üye kulüplerle seçim kazanmak ancak size yakışır. Ama mücadele henüz bitmedi. Ali Cengiz Oyununuz elinizde patlayacak. Alavere dalavere işlerini Allah'ınız var iyi beceriyorsunuz."

Zafer Öztürk, daha önce bir dönem Ordu ASKF Başkanlığı görevini yürütmüş ve yaptığı projelerle beğeni toplamıştı.

Öztürk, seçimi kazanmaları durumunda amatör futbol kulüplerinden lige katılım ücreti almayacaklarını ve kulüplere nakdi ve malzeme yardımı yapacaklarını sözlerine ekledi.

Haber merkezi