GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2021 21:30   Güncelleme : 17-05-2021 16:12

AKTAŞ PLAJI SİL BAŞTAN

AKTAŞ PLAJI SİL BAŞTAN

Ordu’yu kıyı turizminde cazibe merkezlerinden biri yapmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, Perşembe Aktaş Plajı’nı yenileyerek kıyı turizmine kazandırıyor.Büyükşehir Belediyesi Perşembe ilçesinde bulunan Aktaş Plajı’nı yine aynı isimle turizmde gözde mekanlardan biri haline getiriyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı, doğası ve özgün kimliğiyle büyük bir potansiyeli içinde barındıran plaj, yapılan çalışmalarla modern bir kimlik kazanıyor.

Yapım İşleri Dairesi Başkanlığı himayesinde devam eden çalışmalarla restoran ve çevre düzenleme işlemlerinde sona yaklaşılıyor. İçerisinde kapalı ve yarı açık yemek yeme alanları, bir adet orta şömineli kış bahçesi, açık alanda bir adet klasik ateş şöminesi, çocuk oyun odası, bir adet sahne alanı, bay-bayan WC’ler, bir adet engelli WC, 1 adet bebek bakım odası, mutfak bölümü, 2 adet depolama alanı, personel WC ve hazırlık odaları yer alan restoran, projeye değer katarken ilçedeki önemli bir ihtiyacı da karşılamış olacak.

Perşembe ilçesinin cazibesini artıracak olan Aktaş Plajı tamamlandığında Ordu kıyı turizminin yeni duraklarından bir tanesi haline gelecek.

Haber merkezi