SPOR
Giriş Tarihi : 26-09-2021 23:01   Güncelleme : 26-09-2021 23:01

Akkuş'a moral ziyareti

Akkuş'a moral ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ve Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Akkuş Belediyespor Voleybol takımını ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç İle Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci yeni sezon hazırlıklarını Akkuş ilçe Spor Salonunda sürdüren Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımının antrenmanını izledi ve sporculara başarılar dilediler. Takıma baklava ikramında bulundular.

9 Ekim 2021 Cumartesi günü evinde Erzin Yeşilkentspor'u ağırlayacak olan Ordu’nun Efeleri yeni sezon hazırlıklarına Akkuş Spor Salonunda devam ediyor.

Sporcular ile yakından ilgilenen Genç, geçen yıl elde edilen başarının daha iyisini yapacak potansiyelin olduğunu voleybolculara aktararak; "Sizler ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğinize yürekten inanıyoruz. İnşallah bu yıl sizin yılınız olur. Oyuncularımıza ve teknik ekibimize güvenimiz tam; inşallah bu sezon azimle çalışarak Efeler ligine çıkmaya hak kazanırsınız. Yeni sezonun kazasız, sakatlık sorunun olmayacağı bir sene olmasını diliyorum" dedi.

Haber merkezi