SPOR
Giriş Tarihi : 12-02-2021 17:24   Güncelleme : 12-02-2021 17:24

Akkuş, Urfa'ya bileniyor

Türkiye Voleybol Erkekler 1. Lig temsilcilerinden Akkuş Belediyespor, 14 Şubat Pazar günü kendi evinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak.

Akkuş, Urfa'ya bileniyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B Grubunda mücadele eden Akkuş Belediyespor, 14 Şubat Pazar günü kendi evinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak. Ligin ikinci yarısında oynadığı 3 maçı kazanan Akkuş Belediyespor, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’u da yenerek galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor.

Karşılaşmanın oynanacağı Akkuş kapalı spor salonunda Antrenör Mehmet Aydın yönetiminde ısınma hareketleri ve topla çalışma yapan Akkuş Belediyesporlu oyuncular hazırlıklarını sürdürdü.

"Sıkı hazırlanıyoruz"

Ligin ikinci yarsında peş peşe gelen galibiyetlerle iyi bir hava yakaladıklarını belirten Akkuş Belediyespor Antrenörü Mehmet Aydın, “Şiran, Cizre ve Hatay maçlarını kazanarak güzel bir galibiyet serisi yakaladık. Şimdi önümüzde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağımız önemli bir maç. Bu maç için takım olarak kenetlendik ve sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah bu maçı da kazanarak galibiyet serisini sürdürmeyi ve ligin üst sırasındaki yerimizi pekiştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B gurubu mücadelesinde 14 Şubat Pazar günü kendi evinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak.

Haber merkezi