SPOR
Giriş Tarihi : 19-04-2021 23:50   Güncelleme : 19-04-2021 23:50

AKKUŞ, İLK MAÇINA HAZIR

AKKUŞ, İLK MAÇINA HAZIR

Türkiye Voleybol Erkekler 1.Lig Play-Off 4'lü Finallerinde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor, ilk maçında bugün Saint Joesph ile karşı karşıya gelecek. Yeşil Beyazlı ekip, Efeler Ligi yolundaki ilk müsabakasını kazanmak istiyor.

Play-Off Yarı Finali'nde aldığı başarılı sonuçlar ile adını final grubuna yazdıran Akkuş Belediyespor, Saint Joesph ile oynayacağı müsabakaya odaklandı.

Play-Off 4'lü Finallerinde Cizre Belediyespor, Jeopark Kula Belediyespor ve Yeni Kızıltepespor ile karşılaşacak olan Ordu temsilcisi, tüm planlarını Efeler Ligi için yapıyor.

Yeşil Beyazlılar, Play-Off Finali ilk maçında bugün saat 16.00'da Ankara Başkent Spor Salonu'nda Manisa Jeopark Kula Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Jeopark Kula Belediyespor müsabakası hazırlıklarını tamamladıklarını aktaran Antrenör Mehmet Aydın, finallere galibiyetle başlamak istediklerini dile getirdi.

Akkuş Belediyespor, Jeopark Kula Belediyespor'un ardından 21 Nisan Çarşamba günü saat 13.00'da Mardin Yeni Kızıltepespor, 22 Nisan Perşembe günü ise saat 16.00'da Cizre Belediyespor ile karşılaşacak.

Haber merkezi