GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2021 23:10   Güncelleme : 07-11-2021 23:10

ADD; “UTANÇ VERİCİ DURUM!”

​​​​​​​Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi de Korgan Kaymakamı Miraç Akbulut’un görevden alınmasını kınayarak, Kaymakamın yanında olduklarını bildirdiler.

ADD; “UTANÇ VERİCİ DURUM!”

Kaymakam Miraç Akbulut’un görevden alınmasının toplum vicdanını derinden yaraladığına vurgu yapılan açıklamada, şöyle denildi;

“Aziz milletimizin büyük çoğunluğu ile Sayın Miraç Akbulut’a sahip çıktığını görmek ise, bu utanç verici durumun tek sevindirici yanı olmuştur.

Keşke Yunan kazansaydı’ dediği video kayıtları ile sabit, ‘Her 10 Kasım’ da 9’u 5 geçe kenefe gidin’ edepsizliği bilinen Atatürk ve Milli Mücadele düşmanı meczupları yüceltenler için, Kuvayı Milliyecilere ‘adi eşkıyalar‘ , ‘caniler’ , ‘kafaları ezilmesi gereken kudurmuş haydutlar’ diye saldıran işgalci İngiliz işbirlikçisi Teali İslam Cemiyeti Yöneticisi hainleri mezarı başında anan, parklara adını veren aymazlar için, İzmir Marşı’nı ‘siyasi’ diyerek tören programlarından çıkaran gafiller için,  Atatürk’ün GENÇLİĞE HİTABE’sini ayaklar altına seren kendini bilmezler için, Gri Pasaportla insan kaçakçılığı yapan sahtekârlar için, organize suç örgütü liderlerinin dolarla maaşa bağladığı onur yoksunları için, limanlarımızın uyuşturucu trafiğinin yolgeçen hanlarına dönmesine göz yumup ülkemizi rüsva edenler ve daha niceleri için çoktan yapılmış olması gereken işlemlerin, Atatürkçü bir Kaymakamımıza uygulanması kabul edilemez!

Uyarıyoruz!

Atatürk sevgisini, Cumhuriyet bağlılığını, Atatürk’ ün sözlerini SUÇ saymak, görevi ve unvanı ne olursa olsun, kimsenin haddi değildir. Ülkemizin en büyük demokratik kitle örgütü olan Atatürkçü Düşünce Derneği; Genel Başkan’ından en yeni üyesine kadar, toplumumuzun gösterdiği bu haklı tepkiye yürekten katılıyor, değerli Kaymakamımız Sayın Miraç Akbulut’un yanında olduğunu kamuoyuna saygıyla duyuruyor ve yineliyor:

Efendiler ve ey millet, biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır!” Haber merkezi