GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2021 08:25   Güncelleme : 02-10-2021 08:25

93 OKULUN İLK YARDIM DOLABI DOLDURULDU

93 OKULUN İLK YARDIM DOLABI DOLDURULDU

Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği, düzenlediği kampanyayla Altınordu ilçesindeki 93 okulun ilk yardım dolaplarını doldurdu.

 

Eczane teknisyenleri yine yaptı yapacağını!

 

 

Bundan önce SMA hastası Mirza bebeğe destek için stant açan, Gülyalı Turnasuyu sahilinde çöp toplayarak farkındalık yaratan Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği, bu kez de okulların ecza dolaplarını doldurdu.

 

Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Kul ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne giderek, okulların ecza dolabını dolduracak olan ilaç ve malzemeleri teslim etti.

 

Dernek Başkanı Ercan Kul, sembolik olarak bir paket ilaç ve malzemeyi İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu'na teslim ederken, diğer malzemelerin ise Altınordu ilçesindeki 93 okula dağıtımının gerçekleştirileceği ve okulların acil yardım dolabının doldurulacağı belirtildi.

 

Vargeloğlu, böyle bir kampanya düzenleyen Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerine teşekkür etti.

 

"Birlik beraberlikle her şeyin üstesinden gelebiliriz"

 

Dernek Başkanı Ercan Kul ise şunları söyledi; "Ordu Eczane Teknisyenleri Derneği olarak Altınordu'da bulunan okullarımızın ecza dolaplarına malzeme temini için başlattığımız kampanyamızın sonucunda 93 okulumuzun dolabına malzeme temini sağladık. Malzemelerimizi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu'na teslim ettik. Emeği geçen bütün Teknisyenlerimize bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çocuklarımız bizler için değerli, bizim buradaki esas mesajımız bir sivil toplum kuruluşu olarak birlik ve beraberlik içerisinde her şeyin üstesinden gelinebilinir olduğudur. Birlikte daha nice güzel işlerle Derneğimiz olarak, bütün platformlarda Mesleğimizi ve varlığımızı lansetmeye devam edeceğiz."

Ordu Hayat/Tevfik Kul