SPOR
Giriş Tarihi : 17-06-2021 23:59   Güncelleme : 17-06-2021 23:59

52 ORDUSPOR'UN GÖZÜ YÜKSEKTE!

52 ORDUSPOR'UN GÖZÜ YÜKSEKTE!

Yeni sezonda Misli.com 3.Lig'de işini şansa bırakmak istemeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, 3.Lig'in yanı sıra TFF 1.Lig ve 2.Lig'den oyuncularla da dirsek teması kurdu. Mor Beyaz Yeşilli ekibin birçok oyuncuyla ön anlaşmaya vardığı ve kısa süre içerisinde de imzaların atılacağı belirtildi.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki'nin verdiği rapora göre hareket eden 52 Orduspor'da transfer görüşmeleri dört koldan gerçekleştiriliyor.

Şimdilik 3 imza

İlk etapta orta saha oyuncuları Doğancan Aynacı, Özgen Erdem ve sağ bek Taner Kahriman ile sözleşme imzalayan Ordu temsilcisinde birçok oyuncuyla da ön anlaşmaya varıldı.

Üst liglerden oyuncular da var

Başkan Şükrü Bodur önderliğindeki transfer komitesi, teknik ekibin istediği oyuncularla bire bir görüşmelerine devam ederken, listeden üst liglerden futbolcuların da olduğu belirtildi.

3.Lig'i bilen ve tecrübesi bulunan futbolcuların yanı sıra TFF 1.Lig ve 2.Lig'den oyuncularla da görüşen 52 Orduspor Futbol Kulübü, iddialı bir kadro kurmak için tüm şartları zorluyor. Ordu ekibi, TFF 1.Lig'den alınacak oyuncularla kadronun gücüne güç katmayı hedefliyor.

Tanıdık oyuncular!

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki'nin transferde daha önce tanıdığı ve çalıştığı oyunculara yöneldiği ve bu kapsamda da bir hafta içerisinde transferlerin peş peşe geleceği bildirildi.

Kampa kadar çoğu bitecek

Temmuz ayında başlaması düşünülen sezon açılışına kadar kadronun en az % 80'ini tamamlamak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü transfer komitesi kalan transferi ise kampla birlikte halletmek istiyor.

Taha kaleye...

Kale için yeniden Taha Ayan'ı transfer etmek isteyen 52 Orduspor, bu kapsamda TFF 1.Lig ekiplerinden Keçiörengücü'ne genç file bekçisini kiralamak için teklifte bulundu. Teklife olumlu cevap verilmesi bekleniyor.

Öte yandan 52 Orduspor'da transfer komitesi ve teknik heyetin yanı sıra yönetim kurulu üyelerinin de transfer konusunda titizlikle çalıştığı belirtildi.

Haber merkezi