SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2021 23:58   Güncelleme : 08-06-2021 23:58

52 ORDUSPOR'DA KONGRE GÜNÜ!

52 ORDUSPOR'DA KONGRE GÜNÜ!

Misli.com 3.Lig takımlarından 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde merakla beklenen olağan seçimli genel kurul bugün saat 14:00'te Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecek. Mevcut Başkan Şükrü Bodur, seçime tek aday olarak giriyor.

Geride kalan sezona şampiyonluk parolasıyla başlamasına karşın bunu başaramayan 52 Orduspor, Play-Off'u da tutturamayarak grubu 44 puanla 7. sırada tamamladı. Yeni sezonda 2.Lig'e çıkmak isteyen Ordu ekibi, yeni bir yönetim kurarak hata yapmak istemiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde genel kurul öncesinde tüm hazırlıklar tamamlanırken, yeni yönetim kurulu listesine de Başkan Şükrü Bodur tarafından son şeklinin verildiği belirtildi.

2019 yılı Aralık ayında olağanüstü genel kurul ile 52 Orduspor'un başına geçen Bodur, bu kez olağan seçimli genel kurul ile bu görevi 3 yıllığına üstlenmek istiyor.

Bodur'un listesi hazır

Ordu temsilcisinde ilk kongre çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilmezken, ikinci kongre ise bugün yapılacak. Başkan Şükrü Bodur'dan başka adayın olmadığı genel kurul öncesinde yepyeni bir yönetim kurulunun hazırlandığı öğrenildi.

Ordu dışından genç iş adamlarını yönetim listesine katacak olan Başkan Bodur'un sürpriz isimlere de görev verebileceği bildirildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü olağan seçimli genel kurulu, bugün saat 14:00'te Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek.

Haber merkezi