SPOR
Giriş Tarihi : 01-06-2021 23:59   Güncelleme : 01-06-2021 23:59

52 ORDUSPOR'DA KONGRE GELDİ ÇATTI

52 ORDUSPOR'DA KONGRE GELDİ ÇATTI

Misli.com 3.Lig'de yeni sezon öncesinde ilk olarak seçimli olağan genel kurulu yapmak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde son hazırlıklar gerçekleştirildi. Mor Beyaz Yeşilli Kulüpte çoğunluk sağlanması durumunda merakla beklenen seçim bugün saat 14:00'da Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde yapılacak.

2021-2022 sezonuna yönetimsel anlamda iyi bir yapılanmayla başlamak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde gözler seçimli olağan genel kurula çevrildi.

Bodur tek aday

Çoğunluk sağlanması durumunda bugün gerçekleştirilecek olan seçimli olağan genel kurulunda şimdiye kadar adaylığını açıklayan tek isim mevcut başkan Şükrü Bodur olurken, başka bir adayın ismi bile başkanlık için geçmedi.

Yönetim güçleniyor

Başkan Şükrü Bodur, listesini büyük ölçüde oluşturdu. Gerek mali gerekse donanım açısından güçlü bir yönetim kadrosu oluşturmak isteyen Bodur'un önemli isimleri yönetime dahil ettiği öğrenildi.

Başkan Bodur'un Ordu dışından genç iş adamlarını yönetim listesine katacak olan Başkan Bodur'un sürpriz isimlere de görev verebileceği bildirildi.

Çoğunluk sağlanmazsa...

52 Orduspor'da seçimli olağan genel kurul bugün saat 14:00'da Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecek. Başkan Şükrü Bodur'un tek aday olduğu kongrede çoğunluk sağlanamaması durumunda ikincisi 9 Haziran 2021 Çarşamba günü aynı saat ve yerde yapılacak.

İmzalar kongre sonrası

Öte yandan Başkan Bodur önderliğindeki yönetim kurulunun teknik direktörle de büyük ölçüde anlaşarak iç ve dış transfer görüşmelerine başlandığı belirtilirken, anlaşılan oyuncuların kongreden hemen sonra resmi imzaları atacağı belirtildi.  

Haber merkezi