SPOR
Giriş Tarihi : 30-06-2021 23:50   Güncelleme : 30-06-2021 23:50

52 ORDUSPOR İSKELETİ KORUDU

52 ORDUSPOR İSKELETİ KORUDU

Misli.com 3.Lig'de 2021-2022 sezonunda şampiyon olmak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, iç transferde 7, dış transferde ise 10 oyuncuyla anlaşamaya vardı. İskeleti büyük ölçüde koruyan Mor Beyaz Yeşilli ekip, eksik görülen bölgelere 4-5 takviye daha yaparak transferi noktalamak istiyor.

İç ve dış transfer çalışmalarına aralıksız devam eden 52 Orduspor'da Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki'nin raporu doğrultusunda görüşmeler devam ediyor.

İlk etapta iç transferde 7 oyuncuyla anlaşmaya varan Ordu temsilcisi, dış transferde ise 10 oyuncuyla sözleşme imzaladı.

Takımdaki genç oyunculardan bazılarıyla yola devam etmek isteyen 52 Orduspor'da, performansı yetersiz bulunan genç oyuncularla da yollar ayrılacak.

İç transferde 7 anlaşma

İç transfer kapsamında sözleşmeleri devam eden Gökhan Berkay Yıldız, Şükrü Kaan Kılıçaslan, Berat Çelebi, Gökhan Erdöl, Emre Bayrak, Oğuzhan Birben ile yeniden anlaşmaya varan Mor Beyaz Yeşilli ekip, sözleşmesi biten Gökhan Özer ile de tekrar sözleşme imzaladı.

Geçen sezonki iskelet kadroyu korumak isteyen Ordu ekibinde toplam 10 oyuncuyla yola devam edilmesi beklenirken, böylece iskelet kadro da korunmuş olacak.

10 oyuncu imza attı

Dış transferde kadrosuna önemli takviyelerde bulunan 52 Orduspor Futbol Kulübü, kaleye Hasan Kaya ve Hasan Göksu,  stopere Rasimcan Değirmenci ve Emre Tosun, orta sahaya Doğancan Aynacı, Özgen Erdem ve Sergen İlhan, sol beke Sinan Morgil, sağ beke Taner Kahriman, sol kanata  Muzaffer Kahriman'ı aldı.

Görüşmeler sürüyor

Transfer çalışmalarına devam eden 52 Orduspor'da Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki'nin eksik gördüğü mevkiler için transfer komitesi görüşmelerine devam ediyor. Dış transfer kapsamında 4 ya da 5 oyuncunun daha kadroya katılması bekleniyor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul