En Başarılı Vekiller Arasına Girdi

Ordulu Milletvekili Cemal Enginyurt, ORC Araştırma Şirketi’nin en başarılı milletvekilleri anket çalışmasında en başarılı vekiller arasında yer aldı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri

ORC Araştırma Şirketi, en başarılı milletvekillerini belirlemek için bir anket çalışması yaptı. Araştırmada Ordulu Milletvekili Cemal Enginyurt, 15 milletvekilinden biri oldu.

2 - 12 Mayıs tarihleri arasında 11 bin 600 kişiyle CATI yöntemiyle yapılan araştırmaya göre kendi illerinde başarı düzeyi yüzde 35-40'ın üzerinde olan 15 milletvekili arasında, Ordulu Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt, 15 milletvekili arasından 6'ncı sırada yer aldı.

Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "ORC Araştırma şirketi,14 Mayıs seçimlerinin yıldönümünde yaptığı anketle, son bir yılın en başarılı bulunan 15 milletvekili arasında şahsımı da açıkladı. Milletimizin başarılı görmesine layık olmaya devam edeceğim. Susmadan, yılmadan konuşacağız. Müzakere yok. Mücadeleye devam." ifadelerine yer verdi.

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın ilk sırada yer aldığı en başarılı milletvekilleri listesinde Ak Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek 2’nci, CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül ise 3’üncü sırada yer aldı. Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt ise 6’ncı sırada yer buldu.

Ordu Hayat/Gözde Özgür

16 May 2024 - 21:00 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Gözde Özgür