İnci Taneleri Yeni Bölümünde Neler Olacak?

İnci Taneleri"nin heyecan dolu yeni bölümü için geri sayım başladı! Aile bağlarının, aşkın ve sırların iç içe geçtiği bu bölümde, büyük buluşma ve duygusal anlar izleyiciyi bekliyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi "İnci Taneleri"nin heyecan dolu yeni bölümü bu akşam ekrana geliyor!

Tanıtımda, Azem’in (Yılmaz Erdoğan) kızı Nehir (Sera Kutlubey) ile yıllar sonra kavuşmasıyla yaşanan duygusal anlar ön plana çıkıyor. İki kardeşin buluşması, geçmişte yaşanan hüzünlü olayları yeniden hatırlatırken, Zahir'in (Mustafa Yıldıran) dönüşü ise Dilber'i (Hazar Ergüçlü) endişelendirir ve sinirlendirir.

Azem, kızı Nehir'e ulaşabilmek için izleri takip ederken, beklenmedik bir anda büyük bir ipucu bulur. Diğer taraftan Nehir, düğün hazırlıkları yaparken ailesiyle ilgili sınavlardan geçer. Acaba Nehir, babası Azem ile de görüşebilecek mi?

İnci Taneleri'nin yeni bölümünde, izleyicilerin haftalardır merakla beklediği büyük buluşmanın nasıl sonuçlanacağı merak konusu olacak.

BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi usta isimler yer alıyor. Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, izleyicilere herkesin içinde birer inci taşıdığı bir hikaye sunuyor. 

16 May 2024 - 17:02 - Gündem