“Gençlik Merkezi Projesi” Toplantısı

Kabataş Belediyesinde ‘Gençlik Merkezi Projesi’nin tamamlanması için toplantı gerçekleştirildi.

Mustafa Özdoğru
Mustafa Özdoğru Tüm Haberleri

Kabataş Belediye Başkanı Bülent Güney sosyal medya hesabından yarım kalan Gençlik Merkezi Projesini bir an önce tamamlamak için yüklenici firma yetkilileri ile bir araya gelerek, istişare toplantısı gerçekleştirdiğini açıkladı.

 Bülent Güney” Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin birçok yönden sosyal ve donanımlı bireyler olması noktasında büyük katkı sağlayacak olan gençlik merkezi projemizde sona doğru geliyoruz” diyerek gençlere müjdeyi verdi.

Gençlik Merkezi Projesinin tamamlanmasına az kaldığını söyleyen Bülent Güney “2000 m² alana 3 kat olarak inşa edilen gençlik merkezinde; Basketbol, Futbol, Voleybol, Güreş eğitim merkezi,   E-Spor salonu, Kafeterya, gibi birçok sosyal donatılar yer alacak” dedi.

 Kabataş Belediye Başkanı Bülent Güney “Gençlik Merkezi tamamlandığında gençlerimizin çeşitli kurslar ve eğitimler, spor faaliyetleri, sosyal faaliyetlerle bilimden sanata, sanattan kültüre ve spora kadar her alanda gelişimlerini desteklemiş olacağız. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

16 May 2024 - 16:20 Ordu/ Kabataş- Gündem

Mahreç  Mustafa Özdoğru