Doğan Deniz,"Tura İnancımız Tam"

52 Orduspor Basın Sözcüsü Doğan Deniz, "Büyük Orduspor Taraftarı yanımızda olduğu sürece biz bu şehri sporda üst liglere taşımak için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Kendi saha ve seyircisi önünde oynanan mücadelede tek golü 63. dakikada Anıl Şahin attı. Bu galibiyetle 20 Mayıs Pazartesi günü deplasmanda oynanacak rövanş maçına büyük bir avantajla giren 52 Orduspor, turu geçerek finale yükselmeyi hedefliyor.

Büyük Orduspor Taraftarına Teşekkür

52 Orduspor Kulüp Basın Sözcüsü Doğan Deniz, yaptığı açıklamada Büyük Orduspor taraftarına galibiyetteki katkılarından dolayı teşekkür etti. Deniz, "Teşekkürlerin en büyüğünü Büyük Orduspor Taraftarı'na etmek istiyoruz. Tribünleri doldurarak ve tüm maç boyunca desteklerini arttırarak devam eden Büyük Orduspor Taraftarı yanımızda olduğu sürece biz bu şehri sporda üst liglere taşımak için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

Ordu'dan Tam Destek

Ordu Valisi Muammer Erol, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan, Ordu Vali Yardımcıları Ayhan Durmuş ve Burak Keser, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ordu Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, Ordu İl Kültür Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Ordu Devlet Su İşleri Müdürü Mehmet Kurul, Ordu İl Sağlık Müdürü Dursun Tüzün, Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Ali Yılmaz, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi, Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş, Hüseyin Akdeniz ve Hamdi Salih Kalyoncu, spor kulüp başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine de desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Hedef Bir Üst Lig

"Arkamızda kocaman bir Ordu olduğu sürece inşallah bu yıl şehrimizin adını bir üst lige yazdıracağız." diyen Deniz, 52 Orduspor'un Play-Off'u geçerek finale yükselmeye ve bir üst lige çıkmaya kararlı olduğunu vurguladı.

16 May 2024 - 14:12 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun