Ankara Yolculuğu Başladı, Hedef İlk Turu Geçmek

Ankara'da 17 Mayıs'ta Şanlıurfa GSK ile karşılaşacak olan Ordu Pars Spor, ilk turu geçerek 2. Lig'e uzanan yolda emin adımlarla ilerlemek istiyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Sıfırdan kurduğu Ordu Pars Spor'u ilk senesinde grup şampiyonu yaparak büyük bir başarı elde eden teknik direktör Murat Konanç, 2. Lige çıkma yolunda. Takım, Ankara'daki 2. Lig Play-Off'larında ilk turu geçmeyi ve adım adım 2. Lige yükselmeyi hedefliyor.

Yolculuk Başladı, Destekler Ardı Ardı Geldi

Zorlu bir süreçten geçerek Ordu Pars Spor'u kuran ve ilk senesinde büyük bir başarıya imza atan Konanç, Ankara yolculuğuna dair şu ifadeleri kullandı: "Allah yar ve yardımcımız olsun Ankara yolculuğumuz başladı. Çok zorlu bir süreçten geçip sıfırdan kurduğum ve ilk senesinde Ordu Pars Spor kulübümü grup şampiyonu yaparak büyük başarı elde ettik. 2. Lige çıkma müsabakaları için Ankara’ya yola çıktık. Hedefimiz ilk turu geçmek sonra adım adım 2. Lige Allahın izniyle."

Destekler İçin Teşekkürler

Bu zorlu yolda kendilerine destek olanlara teşekkür eden Konanç şunları söyledi: "Bizi yolcu etmeye gelen sayın TÜFAD ORDU Şubesi başkanı Turgut Kır hocama, bizlere desteklerini esirgemeyen Gökay Civelek hocama, Ordu Askf Başkanı sayın Metin Kır'a, yanımda olan velilerime (Esat Güzelhan, Yener Çakıroğlu, Alpaslan Yavuz) ve bizimle olan herkese sonsuz teşekkürler. Ordu için mücadele ediyoruz. Oyuncularımın hepsi Ordulu. Biz Ordu takımıyız."

Şanlıurfa GSK ile Zorlu Mücadelemiz

Ordu Pars Spor, yarın saat 15:00'da Ankara Gölbaşı Mogan 2 Nolu Saha'da Şanlıurfa GSK ile karşı karşıya gelecek. Zorlu bir mücadeleye hazır olan Ordu Pars Spor, 2. Lig yolunda ilk adımı atmayı hedefliyor.

Tüm Ordulu Sporseverlere Destek Çağrısı

Başkan Güneş, Ordulu sporseverlere de destek çağrısında bulunarak şu ifadeleri kullandı: "Tüm Ordulu sporseverlerden bu zorlu yolda bize destek olmalarını rica ediyoruz. Ordu Pars Spor'u hep birlikte 2. Lige taşıyalım."

16 May 2024 - 14:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun