Spor ve Sanatı Gençlerle Buluşturuyor!

Kalafatlar, Ordu’da düzenleyeceği Gençlik Festivali ile spor ve sanatı gençlerle buluşturacak.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sonrasında, Ordu için önemli bir tarih olan Mayıs Yedisi olarak kutlanan 20 Mayıs’ta başlayacak Festival 2 gün sürecek. Tayfun Gürsoy Parkında gerçekleşecek Kalafatlar Gençlik Festivali ile enerji dolu bir gün yaşanacak.

Kalafatlar Gençlik Festivali, Ordu’da gençlerin sanat, spor ve kültür etkinliklerinde buluşacağı, birlik ve dayanışma ruhunu yaşayacağı bir etkinlik olacak. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteklediği festival, gençlerin potansiyellerini keşfetmelerine, yeteneklerini sergilemelerine ve birbirleriyle etkileşimde bulunmalarına olanak sağlayacak.

Gençlerin yeteneklerini konuşturacağı festivalde şu etkinlikler olacak:

Sahne Senin: Yetenekli genç müzisyenlerin şarkılarıyla coşacak ve sahne alacakları etkinlikle Kalafatlar Gençlik Festivali renklenecek.

Sanat Dolu Atölyeler: Grafiti atölyesi ile t-shirtler renklenecek, yüz boyama atölyesi, resim atölyesi ve sanatçı söyleşileri ile gençlerle buluşacak ve sanatın gücünü hissedeceğiz.

Spor ve Rekabet: Sokak basketbolu, Masa Tenisi ve Satranç müsabakaları ile heyecan dorukta olacak. Gençlerin rekabet ve eğlence dolu anları için her şey hazır!

Denizle Buluşma: Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla Yelken, kano ve diğer deniz araçları geçidi ile deniz tutkunlarını unutulmaz bir deneyim bekliyor. Ordu sahili gençlerle dolup taşacak!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 May 2024 - 16:20 Ordu/ Ordu- Kültür & Sanat

Mahreç  Soner Özdemir