Sait Korgan Engelliler Derneği'ni Ziyaret Etti

Korgan Belediye Başkanı Sait Korgan 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Korgan Engelliler Derneği Başkanı Habib Özlek ve üyelerini ziyaret etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Sait Korgan Engelliler Derneği'ni Ziyaret Etti
Haber albümü için resme tıklayın

Korgan Belediye Başkanı Sait Korgan, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Korgan Engelliler Derneği Başkanı Habib Özlek ve üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Korgan, engelli vatandaşların haklarına ve ihtiyaçlarına dikkat çekmenin önemini vurguladı. Korgan Belediyesi olarak engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak için çeşitli projeler ve destekler sunacaklarını söyledi.

Sait Korgan Engelliler Derneği'ni Ziyaret Etti

Korgan, "Bugün, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nı kutlamak ve engelli vatandaşlarımızın haklarına ve ihtiyaçlarına dikkat çekmek amacıyla Korgan Engelliler Derneği Başkanı Habib Özlek ve değerli üyelerini ziyaret ettik. Korgan Belediyesi olarak, engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların topluma tam katılımını sağlamak için çeşitli projeler ve destekler sunacağız. Engelsiz bir toplum hedefine ulaşmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayalım ki, toplumun çeşitliliği bizi daha güçlü kılar. Engelli bireylerin de herkes gibi haklara ve fırsatlara sahip olduğu bir dünya için çaba göstermeye devam edelim" dedi.

Dernek Başkanı Habib Özlek ise Başkan Korgan'a ziyareti için teşekkür ederek, engelli vatandaşlara yönelik çalışmalarının devamını diledi.

Sait Korgan Engelliler Derneği'ni Ziyaret Etti

15 May 2024 - 15:17 Ordu/ Korgan- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu