52 Orduspor FK Aliaga Futbol Maçı Saat Kaçta, Ne Zaman, Hangi Kanalda?

TFF 3.Lig Play-Off 3.Tur ilk mücadelesi bu akşam saat 20:00'de Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak. Peki bu kritik karşılaşmayı nereden izleyebileceğiz?

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu'da heyecan dorukta! 52 Orduspor ve Aliağa FAŞ arasında bu akşam saat 20:00'de Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan TFF 3. Lig Play-Off 3. Tur ilk maçı büyük bir merakla bekleniyor. Peki bu kritik karşılaşma nereden ve nasıl izlenebilecek?

Maç TFF Youtube'dan Canlı Yayınlanacak!

Heyecanla beklenen 52 Orduspor - Aliağa maçı, TFF Youtube kanalından canlı olarak ekranlara gelecek. Bu sayede tüm futbolseverler maçı evlerinin konforunda ücretsiz bir şekilde izleyebilecek. Maçın spikerliğini ise Ordulu spor spikeri Doğancan Aydemir yapacak.

Mücadelede Ordulu Spor Spikeri Doğancan Aydemir Mikrofon Başında!

Doğancan Aydemir'in heyecan dolu seslendirmeleriyle maçı takip edecek olan futbolseverler, bu önemli karşılaşmanın her anını en ince ayrıntısına kadar takip etme imkanı bulacak.

Unutmayın! Maç Bu Akşam Saat 20:00'de!

52 Orduspor ve Aliağa FAŞ arasındaki Play-Off mücadelesi bu akşam saat 20:00'de Yeni Ordu Stadyumu'nda başlayacak. Maçı TFF Youtube kanalından canlı olarak takip edebilir veya Yeni Ordu Stadyumu'na giderek tribünlerde yer alabilirsiniz.

15 May 2024 - 14:36 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun