"Aliağa Maçında Mor Beyaz Ateşini Yeniden Yakalım!"

Zafer Çetinkaya, Ordu'da tribünlere emek vermiş, mor beyaz renklere gönül veren bütün tribün emekçisi kardeşlerini davet etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

52 Orduspor taraftar grubu Bozukkale tribün lideri Zafer Çetinkaya, bu sezon evimizde oynayacağımız son maç olan Aliağa Futbol A.Ş. müsabakasına, Ordu’da tribünlere emek vermiş, mor beyaz renklere gönül veren bütün tribün emekçisi kardeşlerini davet etti.

"Eskiden Yaşattığımız Muhteşem Atmosferi Yeniden Yaşatalım!"

Çetinkaya, "Bu sezon evimizde oynayacağımız son maç olan Aliağa Futbol A.Ş. müsabakasına, Ordu’da tribünlere emek vermiş, mor beyaz renklere gönül veren bütün tribün emekçisi kardeşlerimi davet ediyorum. Hep birlikte Maraton’un tam ortasında, bu şehir ve bu renkler için omuz omuza kardeşçe ve dostça mücadele edelim. Eskiden yaşattığımız o muhteşem atmosferi yeniden yaşatalım. Bu şehrin ve bu renklerin buna çok fazla ihtiyacı var." dedi.

"Tüm Mor Beyaz Tribün Sevdalılarını Bekliyoruz!"

Çetinkaya, tüm mor beyaz tribün sevdalılarını bu akşam saat 20:00'da Yeni Ordu Stadyumu'na beklediklerini belirterek, "Bu anlamda tüm mor beyaz tribün sevdalılarını bu akşam saat 20:00’da Yeni Ordu Stadyumu’na bekliyorum. Hep beraber omuz omuza Maraton’un ortasında! 52 Orduspor’umuzun bu maçta kazanması için hep birlikte elimizden gelenin en iyisini yapalım." diye konuştu.

15 May 2024 - 15:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun