TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında Altınordu'da okullarda bilim fuarları düzenlenmeye devam ediyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında düzenlenen etkinliklerin bir yenisi olan Eskipazar Ortaokulu Bilim Şenliği'ni duyurdu. İş birliğiyle hazırlanan fuar, 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü öğrencilerin ve ziyaretçilerin ilgisini çekti.

TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği

Fuarda, Eskipazar Ortaokulu ile Eskipazar İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin birbirinden etkileyici proje çalışmaları sergilendi. Ziyaretçiler, fuar boyunca gezerek öğrencilerin bilimsel çalışmalarını inceledi ve beğeniyle karşıladı.

Açılışa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, şube müdürleri Sezayi Okutan ve Ömer Medin, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Müdür Bekyürek, açılış konuşmasında fuarın düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ederek, öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği

Ardından açılış gerçekleştirildi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekyürek, stantları gezerek öğrencilerden projeleri hakkında bilgi aldı. Sergideki stantları gezdikten sonra müdür, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Fuar, 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü boyunca açık olacak ve öğrenci ve öğretmenleri bilim fuarını ziyaret etmeye davet ediyor. 

15 May 2024 - 13:30 Ordu- Eğitim

Mahreç  Sibel Yılmaz