Altınordu'dan Annelere Müzik Ziyafeti

Altınordu Belediyesi, Anneler Günü'nü özel bir konserle kutladı. Candan Fasl-ı Dil Türk Sanat Musıkisi Korosu'nun muhteşem seslendirdiği eserlerle dolu gecede, katılımcılar unutulmaz bir deneyim yaşadılar.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Altınordu'dan Annelere Müzik Ziyafeti
Altınordu'dan Annelere Müzik Ziyafeti
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu Belediyesi’nden Anneler Günü’ne özel konser düzenlendi. Candan Fasl-ı Dil Türk Sanat Musıkisi Korosu’nun seslendirdiği eserlerle, katılımcılar keyifli dakikalar geçirdi.

Candan Fasl-ı Dil Türk Sanat Musıkisi Korosu, Altınordu Belediyesi öncülüğünde Anneler Günü’ne özel konser verdi. Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen konseri Şef Erkan Gönül yönetti. Konsere Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş, Hamdi Salih Kalyoncu ve Hüseyin Akdeniz’in yanı sıra Ordu Barosu Başkanı Av. Sibel Torun ile çok sayıda kişi katılım sağladı. Dinleyicilerin oldukça eğlendiği konserde koro üyeleri, birbirinden güzel parçaları seslendirdi. Katılımın yoğun olduğu konserde izleyenlerin keyifli vakit geçirdiği gözlerden kaçmadı. Gecenin sonunda solistlerin ve koronun performansı sanatseverler tarafından uzun süre alkışlandı. Seslendirilen eserlere eşlik eden ve eğlenen vatandaşlar etkinlik sonunda Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Altınordu'dan Annelere Müzik Ziyafeti

"Çeşitli Etkinliklerle Beraber Olacağız"

Konserde kürsüye davet edilen Belediye Başkan Yardımcısı Bahadır Baş, bu yıl Anneler Günü’nü çeşitli etkinliklerle kutladıklarını söyledi. Baş, “Bu akşam düzenlemiş olduğumuz Anneler Günü etkinliğimizi onurlandırdığınız içini hepinize çok teşekkür ediyorum. Kültür sanat etkinliklerimiz dopdolu içerikleriyle devam edecek. Mayıs ayında Gençlik Haftası'nda 4 gün, Mayıs Yedisi'nde yani 20 Mayıs’ta sizinle birlikte çok daha dolu dolu etkinliklerde beraber olacağız. Bütün vatandaşlarımızı bu etkinliklerde birlikte olmaya, eğlenmeye, vakit geçirmeye davet ediyorum. Sonsuz sevgileri ile ömrünü bizlere adayan bütün annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu. 

Konserin sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Bahadır Baş ile Ordu Barosu Başkanı Sibel Torun, Candan Fasl-ı Dil Türk Sanat Musıkisi Korosu Şefi Erkan Gönül’e çiçek takdiminde bulundu.Altınordu'dan Annelere Müzik Ziyafeti

Hafta Boyunca Devam Edecek

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise etkinliklerin hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Candan Fasl-ı Dil Türk Sanat Musıkisi Korosu’na teşekkür eden Tepe, “Her kesime hitap eden ve herkesin erişebileceği kültür ve sanat faaliyetlerimizle Altınordulu hemşerilerimize unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyoruz. Anneler Günü etkinliklerimiz kapsamında düzenlediğimiz Candan Fasl-ı Dil Türk Sanat Musıkisi Korosu Konserimizde salonu tıklım tıklım dolduran sanatseverlere ve gecenin yıldızı koromuzun her bir ferdine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Ani gelişen programım dolayısıyla il dışında bulunduğum için Belediye Başkan Yardımcılarımızın temsiliyetinde gerçekleşen etkinliğimize katılım bizleri ziyadesiyle memnun etti. Gençlik Haftası’nın içerisinde bulunmamız dolayısıyla hafta boyunca etkinliklerimiz devam edecek” dedi. 

15 May 2024 - 13:20 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz