Ordu Gücü Play-Off'ta Muhteşem Başlangıç!

Ordu Gücü Futbol Kulübü, Elazığ'da 1939 Güney Yıldızı Spor karşısında 3-2 kazandı ve büyük bir sevinç yaşadı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

TFF Kadın Futbol 3.Ligi'nde Ordu'yu temsil eden ve Play-Off'a yükselen Ordu Gücü Futbol Kulübü, Elazığ'da 1939 Güney Yıldızı Spor karşısında 3-2 kazandı ve büyük bir sevinç yaşadı.

TFF Kadın Futbol 3. Ligi'nde Ordu'yu temsil eden Ordu Gücü Futbol Kulübü, Play-Off 1. Tur maçında Elazığ'da 1939 Güney Yıldızı Spor'u 3-2 yenerek büyük bir sevinç yaşadı. Bu muhteşem galibiyetle Play-Off'a güçlü bir başlangıç yapan Ordulular, bir üst tura yükselme umutlarını artırdı.

Zorlu Maçta Mücadele Ruhunu Gösterdiler

Zorlu geçen maçta Ordu Gücü futbolcuları, sahadaki hakimiyetlerini son dakikalara kadar korudular. 2. uzatma dakikalarında sakatlık nedeniyle 10 kişi kalmalarına rağmen pes etmeyen Ordulular, müthiş bir mücadele örneği sergiledi ve 3-2'lik skorla zafere ulaşmayı başardı.

Başkan Güler'den Tebrik Mesajı

Bu muhteşem galibiyetin ardından kulüp başkanı Reyhan Güler, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Tüm yokluklara ve ilgisizliklere rağmen, 2. uzatma dakikalarını, sakatlıktan dolayı 10 kişi oynamamıza rağmen kızlarımız harika bir başarı öyküsü yazdılar. Ordu Gücü: 3 - 2 Hatay Güney Yıldızı Spor. Tebrikler takım."

Play-Off Yolculuğu Devam Ediyor

Bu galibiyetle Play-Off'ta önemli bir avantaj elde eden Ordu Gücü Futbol Kulübü, bir sonraki turda da zafere ulaşarak 2. Lige yükselmeyi hedefliyor. Ordulular, bu zorlu yolculukta taraftarlarının desteğini de bekliyor.

15 May 2024 - 10:40 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun