Yeni Dönemde Hizmet Kalitesi Artacak

Yeni dönemde Belediye çalışanlarıyla bir araya gelen Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, disiplinli çalışmanın önemine vurgu yaparak, hizmet kalitesini artırmak için özverili çalışma çağrısında bulundu.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Yeni Dönemde Hizmet Kalitesi Artacak
Haber albümü için resme tıklayın

Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, yaklaşık 60 belediye çalışanı ile bir araya geldiği bir toplantı gerçekleştirdi.

Belediye başkanlık makamı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Başkan Gündoğar, disiplinli çalışmanın önemine vurgu yaparak, hizmet kalitesini artırmak için özverili çalışma çağrısında bulundu.

Yeni Dönemde Hizmet Kalitesi Artacak

Çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada Başkan Gündoğar, Aybastı halkının vergileriyle finanse edilen maaşların hak edilmesi gerektiğini vurgulayarak, disiplinli çalışmanın önemine değindi. Ayrıca, disiplin ve düzenin sağlanması ile Aybastı’nın değer kazanacağını belirtti.

Konuşmasında hizmeti hızlı bir şekilde götüreceklerini belirten Başkan Gündoğar, ‘ Yeni bir dönem başladı, biz de belediyedeki yapılaşmayı son aşamasına getirdik. Ben sizlerden şunu istiyorum, bizler vatandaşlarımızın vermiş olduğu vergilerden maaş alıyoruz, bunu da hak etmemiz gerekiyor. Bunu nasıl hak edeceğiz? Düzgün çalışarak, müdürlerinizin verdiği işleri düzgün yerine getirerek hak edeceğiz. Vatandaşlarımıza hizmeti daha hızlı götürmek için disiplinli çalışmamız gerekiyor. Halkımızın bizlere verdiği yetkiyi en iyi şekilde kullanarak hizmet edeceğiz. Halkımıza “Belediye çalışıyor” dedirtmemiz lazım. Ben sizlerle birlik içerisinde bu başarıyı sağlayacağımıza yürekten inanıyorum’’ dedi.

Yeni Dönemde Hizmet Kalitesi Artacak

“Güzel Eserler Bırakmak İstiyorum”

Bu yeni dönemde de güzel işler ve eserler bırakarak anılmak istediğini belirten Başkan Gündoğar, şunları söyledi:

‘‘Benim sadece bir gayem var. Aybastı’ya daha önce nasıl güzel işler yaparak arkamızdan da güzel hatırlar bıraktıysak yeni dönemde de güzel işler yapmak, eserler kazandırmak. Bunun için mücadele ediyorum. Çalışan insan başımın tacıdır. Burada çalışanlar sizlersiniz, o yüzden herkesin katkı koymasını, hepinizin özveri ile çalışmasını istiyorum. 5 yıl sonra hepimizin ismi anılacak, Aybastı’da ne güzel hizmetler yapıldı, diyecekler.”

15 May 2024 - 10:10 Ordu/ Aybasti- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir