52 Orduspor'da Saha Olayları Alarm Veriyor!

52 Orduspor FK, TFF 3. Lig Play Off müsabakalarında saha olayları nedeniyle büyük bir tehlikeyle karşı karşıya.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

52 Orduspor FK, TFF 3. Lig Play Off müsabakalarında saha olayları nedeniyle büyük bir tehlikeyle karşı karşıya. Son olarak Ayvalıkgücü Belediyespor ile oynanan maçta taraftarlarının saha olayları nedeniyle 56.000 TL para cezasına çarptırılan 52 Orduspor, bu alandaki büyük risk altında.

Daha Önce de Cezalar Alınmıştı

52 Orduspor'un saha olayları sorunu ilk defa yaşanmıyor. Daha önce İnegöl Kafkas Spor maçında da benzer olaylar yaşanmış ve bu olay sonucunda 34.000 TL ceza kesilmişti.

Aliağa Maçı Kritik Önem Taşıyor

Aliağa FK ile oynanacak olan Play Off mücadelesi 52 Orduspor için kritik önem taşıyor. Yetkililer, taraftarların bu maçta da saha olaylarından uzak durmaları gerektiğini aksi takdirde daha ciddi cezalara maruz kalabileceklerini belirtiyor.

Cezalar Takımın Başarısını Tehlikeye Atabiliyor

52 Orduspor'a kesilen bu yüksek cezalar, sadece maddi kayıplara yol açmakla kalmıyor. Aynı zamanda takımın Play Off mücadelesinde dezavantajlı duruma düşmesine de neden oluyor.

Taraftarlardan Destek Bekleniyor

52 Orduspor yönetimi, taraftarlardan saha olaylarına karışmamaları ve takımlarına destek olmaları yönünde çağrıda bulundu. Kulüp yetkilileri, taraftarların desteğiyle Play Off'u kazanarak 2. Lige yükselmeyi hedeflediklerini ifade etti.

15 May 2024 - 08:42 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun