Kaymakamlık Camına Kurşun İsabet Etti

İstanbul'da Arnavutköy Kaymakamlığı'nın en üst katındaki bir cama kurşun isabet etti. Kimliği belirsiz bir kişi tarafından gerçekleştirildiği tahmin...

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


İstanbul'da Arnavutköy Kaymakamlığı'nın en üst katındaki bir cama kurşun isabet etti. Kimliği belirsiz bir kişi tarafından gerçekleştirildiği tahmin edilen saldırının ardından polis ekipleri olay yerinde geniş çaplı inceleme başlattı.

Cam Kırıldı, Ekipler Alarmda

Arnavutköy Kaymakamlığı'nda çalışanlar, haftanın ilk günü işe geldiklerinde camın birine kurşun isabet ettiğini fark ettiler. Kırılan camı gören çalışanlar durumu emniyete bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kurşunun isabet ettiği cam ve odada inceleme yaptı.

Kimden Geldi Bu Kurşun?

Kurşunun kim ya da kimler tarafından silahtan çıkarak kaymakamlık binasına isabet ettiği henüz bilinmiyor. Olayın gece saatlerinde mi yoksa hafta sonu mu gerçekleştiği de araştırılıyor.

Geniş Kapsamlı Çalışma Başlatıldı

Polis ekipleri olayla ilgili geniş kapsamlı çalışma başlattı. Saldırı sonrası kameralar incelemeye alındı ve olası görgü tanıkları aranıyor.

Soruşturma Sürüyor

Polis ekipleri, saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

13 May 2024 - 22:55 - Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun