Kilis'te Yaşanan Dehşet: Baba, Anne ve Üç Çocuğuyla Beraber!

Kilis'te korkunç bir olay yaşandı. Suriye uyruklu bir baba, eşi ve 3 çocuğunu boğarak öldürdükten sonra intihar etti. Olay Gece Geç Saatlerde Meydana...

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Kilis'te korkunç bir olay yaşandı. Suriye uyruklu bir baba, eşi ve 3 çocuğunu boğarak öldürdükten sonra intihar etti.

Olay Gece Geç Saatlerde Meydana Geldi

Kilis'in Nedimökmen Mahallesi'nde gece geç saatlerde meydana gelen olayda, inşaatlarda işçi olarak çalıştığı öğrenilen Yusuf Kuvara'dan ve ailesinden haber alamayan yakınları durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

Evden Ağır Koku Geldi

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kapıyı açan olmadığı için itfaiye ekipleri tarafından açılan kapıdan içeri giren ekipler, korkunç bir manzara ile karşılaştı.

Baba Asılı, Eşi ve Çocukları Boğulmuş

Baba Yusuf Kuvara ağzı bağlı şekilde iple asılı halde, eşi Merve K. ve 8, 6 ve 5 yaşlarındaki çocukları Emine, Abdo ve Ali ise boğulmuş halde bulundu.

Çocuklar Boğularak Öldürüldü

Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemede Yusuf Kuvara'nın iple asılı olduğu, eşi ve çocuklarının ise boğularak öldürüldüğü belirlendi.

Baba İntihar Etti

Yusuf Kuvara'nın henüz belirlenemeyen bir nedenle eşi ve 3 çocuğunu boğarak öldürdükten sonra aynı evde intihar ettiği tahmin ediliyor.

Soruşturma Başlatıldı

Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından cenazeler, Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

12 May 2024 - 19:03 - Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun