Osman Kaya Ordu’da Yeni Kitabını İmzaladı

Ordulu eğitimci, araştırmacı yazar Osman Kaya, "Düşünce Kıyılarında - 1" ve "Düşünce Kıyılarında - 2" isimli kitapları için Mavi Kitabevi’nde imza günü yaptı.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Osman Kaya Ordu’da Yeni Kitabını İmzaladı
Haber albümü için resme tıklayın

Osman Kaya, eğitim, öğretmen, okul, eğitim yöneticileri,  kültür, sanat, çevre, tiyatro, gençlik, şiir, Mayıs Yedisi, Köy Enstitüleri, okuma alışkanlığı, sokak hayvanları, teknoloji bağımlılığı,  saygı, hoşgörü, Yoroz, Yason, Oksad, Tiyatrodü vb. konu başlıklarını “Düşünce Kıyılarında-1” kitabında, aynı isimli ikinci kitabında da; Anton Çehov, Maksim Gorki, Nâzım Hikmet, Dursun Ali Akınet, Sebahattin Köksal, Taliye Kaya Koşdemir, Karlıgaş Kabay ve Olgun Şensoy’la ilgili röportaj, inceleme ve yaşamöyküsü yazılarına yer veriyor.

Osman Kaya Ordu’da Yeni Kitabını İmzaladı

“Düşünce Kıyılarında-2” kitabında ayrıca; bazı kitapların tanıtımı –incelemesi; yine Ordu Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği ve görsel sanatlarla ilgili sergi izlenimleri de yer alıyor.

Osman Kaya Ordu’da Yeni Kitabını İmzaladı

Kitap ve Sanat Üzerine Söyleşi

Eğitimci, Araştırmacı-Yazar Osman Kaya’yı, hafta sonu yapılan imza gününde sanatseverler ve dostları yalnız bırakmayarak, hem imzalı kitaplarını aldılar, hem de kitap ve sanat üzerine hoş bir sohbete tanıklık ettiler.
 
 
 

28 Nis 2024 - 19:30 Ordu- Gündem