Play-Off Heyecanı! İnegöl Kafkasspor Maçı Bileti 5 TL!

Bozukkale Lideri Zafer Çetinkaya'dan Müthiş Duyuru: 52 Orduspor FK'nın Play-Off 1. Tur heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Bozukkale Lideri Zafer Çetinkaya'dan Müthiş Duyuru: 52 Orduspor FK'nın Play-Off 1. Tur heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Bozukkale taraftar grubu lideri Zafer Çetinkaya, önemli bir açıklama yaparak, İnegöl Kafkasspor ile oynanacak maçın bilet fiyatını ve satış tarihini duyurdu.

Tüm Taraftarlar Maça Bekleniyor

 Çetinkaya, yaptığı açıklamada tüm taraftarları 2 Mayıs Perşembe günü saat 20.00'de Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan maça davet etti. Heyecanın dorukta olacağı bu karşılaşmada 52 Orduspor'a destek olmak için tribünleri doldurmak isteyen taraftarlar, biletlerini yarından itibaren satın alabilecek.

Bilet Fiyatı Sadece 5 TL

Çetinkaya, taraftarları sevindiren bir haber de verdi. İnegöl Kafkasspor maçı bileti fiyatı 5 TL olarak belirlendi. Bu sayede tüm taraftarlar bu önemli maçta yer alarak takımlarına destek olma şansı yakalayacak.

Bilet Satış Noktaları

5 TL'lik biletlerin satış noktaları 52 Orduspor FK'nın sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Taraftarlar, biletlerini bu noktalardan satın alarak Play-Off heyecanına ortak olabilirler.

Hep Birlikte Zafere

 Bozukkale taraftar grubu lideri Zafer Çetinkaya, İnegöl Kafkasspor maçında taraftarların coşkulu desteğini bekliyor. Bu desteğin takıma büyük bir güç vereceğini ve zafere ulaşmalarında önemli rol oynayacağını belirtiyor.

28 Nis 2024 - 12:39 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun