Grup Başkanı Silah Saldırısına Uğradı!

Trabzon'da Ali Osman Ulusoy Şirketler Grup Başkanına silahla saldırıldı. İşte detaylar...

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Trabzon'un İskenderpaşa Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde gerçekleşen olayda, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grup Başkanına  silahlı saldırı gerçekleşti.

Grup Başkanı Silah Saldırısına Uğradı!

Murat Seymen'e yönelik gerçekleşen saldırı yürekleri ağıza getirdi.

Seymen, iş yerine doğru yürürken ara sokakta saldırganın silahlı saldırısına maruz kaldı ve dizine isabet eden mermilerle yaralandı. Saldırgan olay yerinden kaçarken, Seymen'in sağlık durumu hemen müdahale edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Neyse ki, Seymen'in hayati tehlikesi bulunmuyor.

Polis ekipleri, saldırganı ve olayda kullandığı silahı bulmak için çalışmalarını sürdürdü. Bu akşam Akçaabat ilçesinde gerçekleştirilen operasyonla saldırgan Y.C.K. isimli şahıs, silahıyla birlikte yakalandı ve gözaltına alındı.

Saldırı sonrası yaşanan bu gelişmeler Trabzon ve çevresinde geniş yankı buldu. Olayın detayları ve saldırganın motivasyonuyla ilgili detaylar polis soruşturmasıyla netleştirilmeye çalışılıyor. Kamuoyu, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grup Başkanı Murat Seymen'e yapılan saldırının ardındaki sebepleri ve olayın iç yüzünü öğrenmek için bekleyişini sürdürüyor.

Fotoğraflar temsilidir!

25 Nis 2024 - 21:03 - Gündem