Ordu 2. Amatör Lig'de Devre Arası!

Ordu 2. Amatör Lig'de 7. hafta maçları sona erdi ve takımlar devre arasına girdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Ordu 2. Amatör Lig'de heyecan dolu mücadeleler 7. hafta maçlarıyla sona erdi ve takımlar devre arasına girdi. Son hafta oynanan karşılaşmalar sonucunda puan durumları da netleşti.

A Grubu'nda zirve mücadelesi oldukça çekişmeli bir şekilde devam ediyor. Gürgentepespor ve Bozukkale Akyazı FK 14 puanla zirveyi paylaşırken, A.A. Boztepespor 10 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Fıdangöspör ve İdmanyurduspor da 10 puanla zirveye yakın duruma gelmeyi başardı. İstanbul Boğazıspor 2 puanda yer alırken, Yasonspor ise 1 puanla son sırada yer aldı.

B Grubu'nda ise Ünye Futbol Kulübü ve Oney 52 Spor 18 puanla zirveyi paylaştı. Fatsaspor 12 puanla üçüncü sırada yer alırken, İlküvezspor da 12 puanla zirveye yakın bir konumda bulunuyor. Dolunayspor 10 puanda yer alırken, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği 8 puanda yer aldı. Çaybaşı Belediyespor ise 3 puanla son sırada yer buldu. Kabataş Gençlikspor ise puansız olarak devre arasına girdi.

Devre arası takımlar için hazırlık ve dinlenme zamanı olacak. İkinci yarıda ise zirve mücadelesinin daha da kızışması bekleniyor.

25 Nis 2024 - 10:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun