Ordu'da Hayvan Sağlığı ve Üretimi Toplantısı

Ordu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, 2024 yılı Hayvan Hastalıkları ile Mücadele, Hayvan Hareketlerinin Kontrolü ve Hayvansal Üretimin Planlanması konuları kapsamında İlçe Tarım Orman Müdürlüklerinde görevli veteriner sağlık çalışanlarının katılımı ile toplantı düzenlendi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Ordu'da Hayvan Sağlığı ve Üretimi Toplantısı
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 2024 yılı Hayvan Hastalıkları ile Mücadele, Hayvan Hareketlerinin Kontrolü ve Hayvansal Üretimin Planlanması konularını ele almak üzere bir toplantı düzenledi.

Ordu'da Hayvan Sağlığı ve Üretimi Toplantısı

İlçe Tarım Orman Müdürlüklerinde görevli veteriner sağlık çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, bölgedeki hayvancılık sektörünün gelişmesi ve sürdürülebilirliği konuları masaya yatırıldı.

Ordu'da Hayvan Sağlığı ve Üretimi Toplantısı

Toplantıda, 2024 yılı boyunca Ordu'da yürütülecek hayvan hastalıkları ile mücadele çalışmaları, hayvan hareketlerinin kontrolü ve hayvansal üretimin planlanması konularında detaylı bilgiler paylaşıldı. Veteriner sağlık çalışanları, bölgedeki mevcut hayvan popülasyonu, yaygın hayvan hastalıkları ve hayvan refahı ile ilgili güncel verileri değerlendirerek, bu konularda alınacak önlemleri ve uygulamaları görüştü.

25 Nis 2024 - 08:35 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak