Korgan'da Koltuklar Miniklere Bırakıldı

Korgan Belediye Başkanı Sait Korgan, 23 Nisan'da anlamlı bir etkinlik düzenleyerek Korgan Anaokulu öğrencisi Elif Sare Yılmaz'a başkanlık koltuğunu devretti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Korgan Belediye Başkanı Sait Korgan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda anlamlı bir etkinlik düzenleyerek belediye başkanlığı koltuğunu Korgan Anaokulu öğrencisi Elif Sare Yılmaz'a devretti.

Etkinlikte Korgan Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de Emir Yusuf Silme üstlendi. Korgan Anaokulu öğrencisi Öykü Zümra Ertuğ da Anaokulu Müdürü oldu.

Belediye Başkanı Sait Korgan yaptığı açıklamada, " 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Korgan'da anlamlı bir törenle Başkanlık koltuğumu Korgan Anaokulu öğrencisi Elif Sare Yılmaz'a teslim ettim. Belediye Başkan Yardımcılığı görevini ise Emir Yusuf Silme üstlendi. Korgan Anaokulu Müdürü Öykü Zümra Ertuğ da 23 Nisan'da okullarının koltuğuna oturduktan sonra bizi makamda ziyaret ederek bu güzel bayramı birlikte kutladık. Geleceğimiz olan miniklerimizin gözlerindeki ışıltı ve coşku, bu anlamlı bayramın en güzel hediyesi oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun" dedi.

Korgan'da Koltuklar Miniklere Bırakıldı

23 Nis 2024 - 11:40 Ordu/ Korgan- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu