AK Parti’de Yeni Dönemin İlk Grup Toplantısı

Ordu Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis öncesi grup toplantısı gerçekleştirildi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
AK Parti’de Yeni Dönemin İlk Grup Toplantısı
Haber albümü için resme tıklayın

Büyükşehir Belediye Meclisi Parti Grubunun ilk toplantısı İl Başkanı Selman Altaş Başkanlığında parti il binasında yapıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yerel Yönetimler Başkanı Talip Şen, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri katıldı.

AK Parti’de Yeni Dönemin İlk Grup Toplantısı

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Selman Altaş, 31 Mart tarihinde Türkiye de seçimlerin yapıldığını hatırlatarak, Ordu’da vatandaşlarımız tercihini yeniden gerçek Belediyecilikten yana kullandığını belirterek, Ordu’da Büyükşehir ile birlikte 12 Belediye Başkanlığını kazandık, 2 Belediye Başkanlığını Cumhur ittifakı ortağımızın kazandı, Büyükşehir Meclis üyeliğinde ise 35 Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğini kazandık diyerek, şimdi bize düşen sahada vatandaşlarımıza ne söz vermişsek her bir sözü yerine getirmek için, gündüzümüzü dinlenmeden, gecemizi kendimize örtü eylemeden samimiyet ve gayretle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti’de Yeni Dönemin İlk Grup Toplantısı

Altaş, yeni seçilen Belediye Başkanlarına ve meclis üyelerine, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ederek, “Belediye başkanlarımızla birlikte, devam eden projelerimizle, Ordu’yu zirveye taşıyacak yepyeni projelerle hizmetlerimizi aksatmadan, düşünen, üreten ve yarışan Ordu’yu hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından yeni dönemin Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu seçimlerine geçildi.

Parti Grup Başkanvekilliğine Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Grup Sözcülüğüne Perşembe Belediye Başkanı Cihat Albayrak, Grup Sekreterliğine Kabadüz Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tuncay Uzunçakmak seçildi.

20 Nis 2024 - 13:24 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak