Ahilik Geleneğinde Sanatın İzinde

"Ahilik Anlayışında Sanat ve Estetik Konulu Kısa Film Yarışması"nda ödül heyecanı İl Millî Eğitim Müdürü'nün ödül takdimiyle taçlandı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Bakanlıkça düzenlenen "Ahilik Anlayışında Sanat ve Estetik Konulu Kısa Film Yarışması"nda dereceye giren öğrenciler, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun özel katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde ödüllerini aldı. 

Ahilik Geleneğinde Sanatın İzinde

İl genelinde sanat ve estetik değerlerin Ahilik geleneğiyle harmanlandığı bu anlamlı yarışmada, öğrencilerin kısa filmleri büyük beğeni topladı. İl birincisi olan okul, gururla İl Millî Eğitim Müdürü'nden ödülünü teslim aldı.

Öğrencinin başarısında büyük emeği geçen öğretmen ve okul idaresi de bu özel günlerinde yanlarında oldu. Öğrenci, öğretmen ve okul idaresi tebriklerin en güzeline layık görüldü.

Ödül törenine katılım sağlayan İl Müdürü Sayın Hasan ACU, öğrencimizin heyecanına ortak oldu ve başarılarını kutladı. Bu anlamlı etkinlik, öğrencilere sanat ve estetik konularında ilham vererek, geleceğe dair umutları yeşertiyor.

20 Nis 2024 - 10:30 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz