Büyük Avantaj

Ordu 1.Amatör Küme Play-Off Yarı Final ilk maçında rakibi Eskipazarspor’u 4-1 ile geçen Ordu Galataspor, rövanş müsabakası öncesinde büyük bir avantajı elinde bulunduruyor.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Genel Koordinatör Gökmen Yavuz önderliğinde 2023- 2024 sezonunda harikalar yaratan hem ligi hem de Play-Off grubunu lider olarak tamamlayan Galataspor’da rota Hatipli Eskipazarspor ile oynanacak olan rövanş karşılaşmasına çevrildi.

Play-Off Yarı Final ilk maçında Eskipazarspor ile karşılaşan Ordu Galataspor, Cahit Can Şen (2), Mervan Melikoğlu ve Umut Göç’ün golleriyle sahadan 4-1 galip ayrılmıştı.

Sarı Kırmızılı ekip, hiç vakit kaybetmeden Eskipazarspor ile oynayacağı rövanş müsabakasına odaklandı.

Genel Koordinatör Gökmen Yavuz ve teknik ekip önderliğinde gerçekleştirilen antrenmanlarla Galataspor, Eskipazarspor karşılaşmasına hazır hale geldi.

İlk maçta Eskipazarspor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını belirten Yavuz, rövanş öncesinde avantajı kendilerinde olduğunu ancak rehavete kapılmadan bir galibiyet daha alarak finale çıkmak istediklerini dile getirdi.

Ordu Galataspor ile Eskipazarspor arasındaki Play-Off Yarı Final rövanş müsabakası 21 Nisan 2024 Pazar günü saat 14.00’te Karşıyaka Spor Tesisleri’nde oynanacak.

20 Nis 2024 - 11:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu