Enver Yılmaz Finalini Mesudiye ve Kabadüz’de Yaptı

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim sonrası ziyaretlerini Mesudiye ve Kabadüz ilçeleriyle tamamladı.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Seçimi kaybetmesine rağmen sonrasında 19 ilçeyi de ziyaret etmek için yola koyulan Enver Yılmaz’ın son durakları Mesudiye ve Kabadüz ilçeleri oldu.

İlk ziyaretini Mesudiye ilçesine yapan Yılmaz, burada esnaf ve vatandaşları ziyaret edip, uzun süre hasbihal etti.

"Yeşilce Halkına Teşekkürler"

Mesudiye ziyaretini değerlendiren Enver Yılmaz, “Teşekkür ziyaretlerimiz kapsamında, tablo gibi güzelliğiyle, dayanışma ve imece ruhunu, Türkiye’de en iyi uygulayan, Mesudiye ilçemize bağlı Yeşilce mahallemizi ziyaret ettik. 31 Mart seçimlerinde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettik. I. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nda askerlerin temel gıdası olan Ordu’ya özgü, Mesudiye Kuru Ekmeği-Mesudiye Goliti ve yöreye özgü üretilen pağaçtan tattık. Misafirperver Yeşilce halkına teşekkürler.” dedi.

“Kucaklaştık, Hasret Giderdik”

Mesudiye dönüşü, Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylasını ziyaret eden Yılmaz, şunları söyledi; “Çambaşı Yaylası'nın bendeki yeri her zaman farklıdır. Çambaşı Yaylası, küçük yaşlardan itibaren, yazları ailemle birlikte yaşadığım, yıllara dayalı dost ve arkadaşlarımızın yaşadığı bir yer. Yerli halkın neredeyse tamamına yakınını isim isim bilirim. 31 Mart seçimleri sonrası verdikleri destek için kendilerine teşekkür ziyaretinde bulundum. Kucaklaştık, hasret giderdik. Yaz mevsiminde buluşmak için sözleştik.”

Enver Yılmaz, son olarak Kabadüz ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Haber merkezi

19 Nis 2024 - 16:30 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak