İktidara Mesaj!

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Meclis'te ortak grubu bulunan Saadet Partisi-Gelecek Partisi grubu, seçim değerlendirmesi için bir araya geldi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanı Av. Ali Safa Aydın, 31 Mart Yerel seçimlerin ardından Meclis'te ortak grubu bulunan Saadet Partisi-Gelecek Partisi grup toplantısı gerçekleştirildi. Saadet Partisi ve Gelecek Partisi grubunda seçim değerlendirmesi yapan Karamollaoğlu ve Davutoğlu seçim sonuçlarını "İktidara mesaj, muhalefete kredi" olarak değerlendirdi.
Toplantı öncesinde, salondaki sıraların üzerine davetlilerin takması için "Gazze için harekete geç" yazılı şapka ve Filistin bayrağı renklerini taşıyan atkı bırakıldı.
Toplantıya katılanlar ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da bırakılan atkıları boyunlarını taktı.

“Türk’ün Başbuğu Atatürk’e Selam”

Toplantıda bulunan Gelecek Partisi İl Başkanı Av. Ali Safa Aydın, şu değerlendirmeyi yaptı; “Gazze-siyonist katillerin yapmış olduğu katliam ve İktidarın yozlaşması ana maddeli grup toplantımız sonrasında Türk’ün başbuğu Atatürk’e selam durduk.  Yoğun geçen Ankara programlarımızın sonuçlarını merak eden çok sayıda Ordulu mevkidaşımız ile paylaşımda bulunduk.  Ordu da siyaseti yeniden dizayn edeceğiz.”

 

 

19 Nis 2024 - 12:40 Ordu- Gündem

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu