Futbol Şampiyonası’nda Boy Gösterecek

Ordu U18 Ligi şampiyonu Orduspor 1967 U18 Takımı, 25-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Gümüşhane’de düzenlenecek olan Türkiye U18 Bölge Futbol Şampiyonası’nda boy gösterecek.

Mustafa Özdoğru
Mustafa Özdoğru Tüm Haberleri

U18 ligi final maçında Rüsumat 4- Gençlikspor ile karşı karşıya gelen Orduspor 1967 rakibini 5-0 mağlup ederek Ordu şampiyonu olmuştu.

Şimdi tüm dikkatini Türkiye U18 Bölge Futbol Şampiyonası’na çeviren Mor Beyazlı ekip, tecrübeli çalıştırıcı Mahmut Nambaş önderliğinde çalışmalarını sürdürüyor.

Önümüzdeki hafta turnuva için Gümüşhane’ye gidecek olan Orduspor 1967 U18 Takımı, hedefini Türkiye Yarı Finalleri’ne çıkmak olarak belirledi.

Rakipler Belli Oldu

Ordu temsilcisi, Gümüşhane’de gerçekleştirilecek olan Türkiye U18 Bölge Futbol Şampiyonası’nda Rize, Trabzon, Giresun, Sivas ve Samsun il şampiyonlarıyla karşı karşıya gelecek.

“Oyuncularıma İnancım Tam”

U18 Ligi’nde Ordu şampiyonu olduklarını, şimdi sıranın Türkiye U18 Bölge Futbol Şampiyonası’na geldiğini belirten Teknik Sorumlu Mahmut Nambaş, “Başarılı bir U18 Takımımız var. Bunu Ordu il şampiyonu olarak gösterdik. Şimdi sıra Türkiye U18 Bölge Futbol Şampiyonası’na geldi. Rize, Trabzon, Giresun, Sivas ve Samsun’dan rakiplerimiz var. Ancak biz de iyi bir takımız. Bunu sahaya yansıtmak istiyoruz. Çok çalıştık. İyi mücadele ederek bir üst tura çıkmak istiyoruz. Oyuncularımıza inancım tam. Hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Mustafa Özdoğru ( Özel Haber)

19 Nis 2024 - 11:40 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Mustafa Özdoğru