Fatsa’nın Ekonomisini Güçlendirecek

Fatsalı galericilerin ziyaretinde konuşan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Galericiler Sitesi Fatsa’nın ekonomik altyapısını güçlendirecek” dedi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Fatsa Galericiler Derneği Başkanı Hikmet Zerey ve dernek üyeleri, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaret etti.

Başkan Kibar, ziyarette Galericiler Sitesi Projesi ile ilgili bilgi vererek, “Galericiler Sitesi projesi, Fatsa'nın ticari ve ekonomik altyapısını güçlendirecek önemli bir adımdır. Bu alanda yapılan çalışmaların, esnafımızın daha iyi şartlarda iş yapmasını sağlayarak şehrimizin kalkınmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Fatsa’nın Ekonomisini Güçlendirecek

Ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda Başkan Kibar, “Fatsa Galericiler Derneği Başkanı Hikmet Zerey ve dernek üyeleri, nazik ziyaretleriyle bizleri onurlandırdılar! Bir araya gelerek, galerici esnaflarımız için söz verdiğimiz önemli adımın detaylarını görüştüğümüz heyecan verici bir buluşma gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

“Daha İyi İş İmkanı Sunacak”

Fatsa’da galerici esnafını desteklemek adına, Galericiler Sitesi alanının meclisten geçirebileceklerini ifade eden Başkan Kibar; galericilerin Fatsa'nın otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, “Bu adım, sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve esnafımızın iş yapma koşullarını iyileştirecektir. Galericiler Sitesi projesi, Fatsa'nın ticari ve ekonomik altyapısını güçlendirecek önemli bir adımdır. Bu alanda yapılan çalışmaların, esnafımızın daha iyi şartlarda iş yapmasını sağlayarak şehrimizin kalkınmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz. Fatsa Galericiler Derneği Başkanı Hikmet Zerey ve dernek üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederiz. Birlikte, Fatsa'nın otomotiv sektöründe daha ileriye gitmek için çalışmaya devam edeceğiz!” diyerek açıkladı.

19 Nis 2024 - 11:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir