Perşembe’de Yollar Asfaltla Buluşmaya Devam Ediyor

İlçelerde yol ağında iyileştirmelere devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Perşembe İlçesinde Boğazcık – Aziziye Sahil Bağlantı Yolunu sıcak asfaltla buluşturdu.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Perşembe’de Yollar Asfaltla Buluşmaya Devam Ediyor
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’nin kırsal yol ağı en geniş ili olan Ordu’da 2200 km yolu asfalt ve betonla buluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi ulaşım hamlesi ile kentin yol sorununu çözmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Perşembe ilçesinde Boğazcık ve Aziziye mahallelerini sahil bağlantı yoluna bağlayan 2 km’lik yol ağında başlatılan sıcak asfalt çalışması tamamlandı.

Perşembe’de Yollar Asfaltla Buluşmaya Devam Ediyor

Toplam Uzunluğu 2 Km

Perşembe ilçesinin en güzel mahallerinden olan Boğazcık ve Aziziye mahallelerini sahile bağlayacak olan güzergâhta başlatılan çalışmalarla yol 12 metre genişlikle ile modern hale dönüştürüldü. Ekipler tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan çalışma ile 2 km’lik yol ağı modern ve konforlu hale getirildi.

Perşembe’de Yollar Asfaltla Buluşmaya Devam Ediyor

“Çok Güzel Bir Hizmet

Hizmetten son derece memnun olan mahalle sakinleri de kendilerine modern ulaşımın kapılarını aralayan Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Çok güzel bir hizmet. Daha önce yollarımız çok kötüydü. Ulaşımda güçlük çekiyorduk. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımızdan razı olsun” şeklinde konuştu.

18 Nis 2024 - 17:30 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir