Çekmeköy'e Ordulu Başkan Yardımcısı

Mesudiyeli iş insanı Seyfettin Yıldırım, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanarak, ilçenin ve Mesudiye'nin gururu oldu.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ordu Mesudiyeli iş insanı Seyfettin Yıldırım, İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde Belediye Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

Yıldırım'ın, iş dünyasındaki başarıları ve topluma katkılarıyla tanınan bir isim olduğu biliniyor. Mesudiye'nin yetiştirdiği değerlerden biri olan Yıldırım, İstanbul Çekmeköy Belediyesi'nin hizmetlerine katkı sağlamak için yeni görevinde çalışmalarına başladı.

Yıldırım'ın atanması, Mesudiye'deki vatandaşlar arasında da sevinçle karşılandı.

Seyfettin Yıldırım Kimdir? 

1959 yılında Ordu’nun Mesudiye ilçesinde dünyaya gelen Seyfettin Yıldırım, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1981 yılında Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Yıldırım, aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

İlk iş deneyimini 1980 ile 1987 yılları arasında Gümrük Tekel Bakanlığı’nda memur olarak yaşayan Seyfettin Yıldırım, ardından Üsküdar ve Pendik ilçelerinde görev aldı. 1987 yılından itibaren Çekmeköy ilçesindeki kendi şirketinde yöneticilik yapmaya başlayan Yıldırım, halen bu görevini sürdürmektedir.

1999 yılından bu yana Çekmeköy’de ikamet eden ve evli üç çocuk babası olan Seyfettin Yıldırım, toplumla iç içe geçen bir yaşam sürdürmektedir.

18 Nis 2024 - 10:10 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz