Evlenecek Çiftler Organizasyoncuların Yolunu Tuttu

Ordu'da evlenmek isteyen çiftlerin organizasyon yoğunluğu her geçen gün artıyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Ordu'da evlenmek isteyen çiftler, organizasyonculara yönelerek özel günlerini planlamaya başladı. Söz, nişan ve düğün gibi özel günler için tarih ayırtmak isteyen çiftler, organizasyoncuların kapısını aşındırmaya başladı. Özellikle önümüzdeki aylar için hemen hemen her hafta bir düğün, nişan veya söz organizasyonu için randevu almak isteyen çiftler, organizasyoncuların yoğunluğuna neden oldu. 

Hareketlilik Var

Organizasyoncular, bu dönemde işlerinin geçmiş haftalara göre daha da yoğun olduğunu belirtiyor. Özellikle nişan ve isteme gibi özel günler için taleplerin arttığını dile getiren organizasyoncular, kafelerin ve mekanların açılmasıyla birlikte dekorasyon ve tasarım işlerinde de hareketlilik yaşandığını ifade ediyor. 

Yaz Sezonu Heyecanlı

Ağustos ayından sonra düğünlerde büyük bir yoğunluğun beklendiğini aktaran organizasyoncular, çiftlerin bu döneme yönelik olarak da şimdiden organizasyon ayarlamaya başladıklarını belirtiyor. Ancak Ağustos ayına kadar nişan ve isteme gibi organizasyonların daha çok talep gördüğü, bu tarihlerin dolu olduğu ve düğünler için tarih ayırtmanın genellikle Ağustos sonrasına kaldığı bilgisi paylaşılıyor.

Geçen yılın yoğunluğuna ilişkin net verilerin olmamasına rağmen, organizasyoncuların bu dönemdeki yoğun talep ve iş temposu, evlenmek isteyen çiftlerin bu süreci ne kadar önemsediğini ve planlamaya ne kadar erken başladıklarını gösteriyor. 

Özel Haber 

18 Nis 2024 - 09:30 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz